Novinky
Zobraziť všetky novinkyBlog

22.12.2018
Kutilstvo
Kutilstvo na záhradu patrí
Niet lepšieho pocitu, ako keď si sami urobíte na záhrade pergolu alebo manželke vyrobíte kŕmidlo pre vtáčiky.
čítať celé

21.12.2018
Turistika
10 dôvodov, prečo relaxovať chodením do prírody
Zostavili sme pre vás dôvody, prečo by mal každý človek, starajúci sa o svoje zdravie, častejšie vyraziť do prírody.
čítať celé

20.12.2018
Záhradkárčenie
Ako správne pestovať tulipány
Základom úspechu pri pestovaní tulipánov je vytrvať a nenechať sa odradiť počiatočným neúspechom.
čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.
Hodnotenie Heuréka
Hnojivo 2v1 na čučoriedky 1kg Substral

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Hnojivo 2v1 na čučoriedky 1kg Substral3-6 dni19,4 €15,8 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Hnovijá na ovocné stromy. Agro Hnojivo. CERERIT S GUÁNOM NA OVOCNÉ STROMY. AGRO Hnojivo na ovocné stromy a drobné ovocie. Hnojivo na paradajky. Prírodné hnojivá. GRANULOVANÉ HNOJIVO. Hnovivo na čučoriedky. Trávníkové hnojivo. Posypová soľ. V našej ponuke nájdete aj prípravky na ochranu rastín pred škodcami a mnoho iného.
Nawóz 2w1 do Borówki Amerykańskiej 1kg Substral
Charakterystyka
Nawóz do borówek 2 w 1 - nawozi i zakwasza podłoże.
Nawóz idealny dla roślin kwaśnolubnych. Produkt posiada dwie torebki w opakowaniu jedna do nawożenia, a druga do zakwaszania.
Dawkowanie i sposób nawożenia
- nawóz doglebowy do rozsypywania wokół roślin w promieniu do 80 cm (w zależności od wielkości krzewu). - nawóz należy stosować w tym samym czasie, ale w różnych dawkach.
- są to nawozy doglebowe do rozsypywania wokół roślin w promieniu 80 cm (w zależności od wielkości krzewu).
- stosujemy 3 razy w roku : kwiecień, maj, czerwiec.- dawka w pierwszym roku uprawy 20 g/ 1m²
- dawka w kolejnych latach uprawy 30 g/ 1m²
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








